Titles you rated
V/H/S: ViralRated ★ 3.0
Grand Maison ParisRated ★ 2.5
DetentionRated ★ 3.0
TormentedRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
When Evil CallsRated ★ 2.0
Apt PupilRated ★ 3.5
Trillion Game the MovieRated ★ 2.0
Hell FestRated ★ 2.0
April Fool's DayRated ★ 2.5
Final GirlRated ★ 2.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
Ruin MeRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
AquaslashRated ★ 2.0
My Special OneRated ★ 3.0
The Love WitchRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The OutsidersRated ★ 3.5
V/H/S/99Rated ★ 3.0