Movies
Ratings
55
Attila MarcelRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0