Movies
Ratings
1228
The World of LoveRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0