Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
BaoRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0