Titles you rated
Secret LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0