Series
Ratings
16
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5