Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0
Aces Go PlacesRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 2.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 3.0
Casino RaidersRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 2.0
InnerspaceRated ★ 2.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 2.5