Titles you rated
BlindnessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
AmadeusRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0