Movies
Ratings
1064
Cape FearRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5