Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0