Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
- Super RookieRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Gap DongRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0