Movies
Ratings
672
The Shawshank RedemptionRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
SaltburnRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
KajillionaireRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
HappeningRated ★ 4.0
Do RevengeRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0