Series
Ratings
26
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5