Series
Ratings
20
Under the DomeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0