Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
JumongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0