Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
HakkendenRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Bang Bang!Rated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0