Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Good Night WorldRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
CheerRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.5