Movies
Ratings
541
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
PassengersRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 0.5