Movies
Ratings
33
FrozenRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
TangledRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0