Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5