Movies
Ratings
102
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0