Titles you rated
Desperate HousewivesRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 1.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 0.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0