Movies
Ratings
165
She's the ManRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5