Series
Ratings
26
ArgonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0