Movies
Ratings
110
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0