Movies
Ratings
558
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
GretaRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5