Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0