Movies
Ratings
397
AladdinRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Armour of GodRated ★ 4.0
Howard the DuckRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.0
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 4.0