Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0