Movies
Ratings
158
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0