Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Closing DynastyRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
IbelinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5- The Daechi ScandalRated ★ 1.5