Series
Ratings
30
Tamra IslandRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0