Movies
Ratings
88
The PriestsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5