Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
IbelinRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0