Movies
Ratings
15
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0