Titles you rated
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5