Movies
Ratings
891
Vanilla SkyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
SpareRated ★ 2.0