Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5