Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0