Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
The Royal TreatmentRated ★ 2.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
The DUFFRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5