Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Queen of the MaskRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0