Movies
Ratings
223
Two LoversRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
RemembranceRated ★ 3.0
ComaRated ★ 2.5
AttractionRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The ApologyRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0