Titles you rated
SignalRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5