Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.0