Series
Ratings
32
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 3.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0