Series
Ratings
122- Ad MadnessRated ★ 2.0
PunchRated ★ 0.5- Star in My HeartRated ★ 1.5
LoversRated ★ 1.0
Delicious ProposalRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 1.0
A Love To KillRated ★ 0.5
Gokusen Special 3Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.0