Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0