Movies
Ratings
168
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 0.5
MalenaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
War HorseRated ★ 3.5
Bread of HappinessRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 1.5