Movies
Ratings
31
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
CartRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0