Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Grimm VariationsRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5